Skip to content

LENCO

Lenco, 75 yılı aşkın bir süredir Hi-Fi ve tüketici elektroniği alanında İsviçre mühendisliği hassasiyeti ile eş anlamlıdır. Lenco, şirketin tesislerinde en son modern teknoloji kullanılarak üretilen pikaplar, radyolar, hoparlörler ve çok daha fazlasını içeren eksiksiz bir “akıllı seçim” tüketici elektroniği ürünleri yelpazesinin dağıtımını yapmaktadır. Her yaştan insanın her zaman ve hayatın her evresinde kullanabileceği, herkese hitap eden elektronik ürünler sunuyoruz.

Tüm Lenco ürünleri, hem kullanıcı dostu hem de paranızın karşılığını veren modern bir pakette yenilikçi tasarım ve bir nostalji ipucu ile karakterize edilir.

Lenco, anınızı her zaman paylaşan bir arkadaştır: arkadaşlarınızla parti yapmak, egzersiz yapmak, kanepede birlikte TV izlemek, mutluluk veya öfke veya hayal kırıklığı anları. Birlikte güzel ve unutulmaz deneyimler yaratıyoruz ve birbirimizin en iyisini ortaya çıkarıyoruz.

Akıllı bir seçim markası olarak, ilkelerimize sarsılmaz bir inancımız var:

Hızlı ve Esnek

Başarımızın temel taşı; hızlı ve esnek bir şekilde uyum sağlama yeteneği. Bu özellikler, değişen tüketici ihtiyaçlarını karşılamak ve faaliyet gösterdiğimiz pazarlardaki öngörülemeyen trendlerde güvenle gezinmek için gereklidir. Uyum sağlama yeteneğimiz, dinamik ve gelişen bir şirket olarak tüketicilere ve son kullanıcılara en uygun hizmeti sunmaya devam edebilmemiz için iyi bilgili kalmamızı ve değişen ihtiyaçlar ve yeni teknolojilerin farkında olmamızı sağlar.

Güvenilir

Güveninize ve emniyetinize çok değer veriyoruz. Süreçlerimiz resmi standartlara göre modellenmiştir. Ayrıca müfettişler, sahadaki çalışma koşullarını denetlemek ve ayrıca yerel çalışanların sosyal koşullarını ve güvenliğini değerlendirmek için fabrikaların her birini düzenli olarak ziyaret etmektedir. Lenco, hiçbir şekilde çocuk işçiliğine müsamaha göstermez.

Yenilikçi

Lenco’da, yenilikçi ve mümkün olan en yüksek kalitede ürünler sağlayarak, yaratıcılık ve tutkuyla ürünlerimizi farklılaştırmayı amaçlıyoruz. Bu nedenle Lenco’nun ürün geliştirme faaliyetleri sürekli olarak yenilikçi uygulamalara odaklanmaktadır.

Beklentileri Aşmak

Verdiğimiz sözleri tutmak, hedef kitlemizin gözlerini ve kulaklarını açmak ve ürünlerimizi satın alan tüketicilere, kabul edilen standartların üzerinde değer katan işlev ve diğer özelliklerin faydasını sağlamak için çok çalışıyoruz. Amacımız, ürünlerimizi satın alan tüketicilerin beklentilerini aşmaktır.

Saçmalık yok

Lenco ile tam olarak ne bekleyebileceğinizi bilirsiniz. Doğru ve tam noktaya. Lafı dolandırmayız, uzatmayız. Bizden satın aldığınızda beklenmedik sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Dayanıklı

Lenco’nun sürdürülebilirlik ve sosyal uygunluk açısından sorumlu davranma görevi olduğunu düşünüyoruz. Bunu başarmak için ürünlerimizde mümkün olan en geniş ölçüde çevreye duyarlı bileşenler kullanıyor ve ürünlerin kullanım ömürlerinin sonuna geldiklerinde geri dönüştürülebilmelerini sağlıyoruz.

Hizmet

Yüksek kaliteli ürünler tedarik eden profesyonel bir şirket olarak, günlük faaliyetlerimiz, ürünlerimizi satın alan tüketiciler arasında tam bir memnuniyet sağlamaya odaklanır. Tüketici memnuniyetini üst düzeyde tutmak için kullanıcılarımızı mümkün olan her şekilde destekliyoruz.

Böylece Lenco, bir Lenco ürünü satın aldığınız andan itibaren optimum satış sonrası servis ve hizmetten yararlanmanızı sağlar. Örneğin, her zaman değiştirme veya onarım için yedek parça ve ürünlere sahibiz. Böylece kullanıcılar ürünün tadını daha uzun süre çıkarabilir. Lenco, tüm soru ve şikayetleri ciddiyetle ele alır. Müşteri hizmetleri departmanımız size mümkün olan en kısa sürede yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır.

lenco-anasayfa

Rakamlarla Lenco

1946
Lenconun Kuruluş Senesi

312
Dünyanın ilk 312 mm’lik pikabı L-75 Lenco tarafından üretilmiştir

50
Dünya’da Lenco satılan Ülke sayısı