Skip to content

Teslimat ve İade

Banka onayı alındıktan hemen sonra başlar ve en geç yurtiçi için 10 iş gün içerisinde kargolarınız size teslim edilir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden size ulaşılır ve siparişiniz hakkında detaylı olarak bilgilendirilirsiniz. Bu yüzden sitemize vermiş olduğunuz üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması oldukça önemlidir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler hazırlanıp kargoya verildiğinde bir teyit e-posta’sı tarafınıza gönderilecektir. Söz konusu bildirimde kargo takip numarası ve kargo şirketinin adı da size iletilecek olup siparişinizin takibini söz konusu kargo firması internet sayfasından yapabileceksinizdir.

 

Satın alınmış ürün tahrip edilmediği, bozulmadığı ve kullanılmadığı sürece teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içerisinde iade edilebilir ve 30 günlük süre içerisinde de değişime konu edilebilir.
Ürünün kullanılması, faturasının olmaması, ambalajının veya kutusunun bozulması durumlarında kesinlikle iade ve değişim kabul edilmemektedir. Ürün alıcısının özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz. Değişim ve İade taleplerinde ilki dışındaki kargo ücretleri ürün alıcısına aittir.
İade/Değişim işlemlerinde kargo firmaları ile gönderilen ürünlerin sorumluluğu sipariş veren tarafa aittir.
İade ve değişime konu tüm ürünler öncelikle kontrol sürecine alınır ve bize ulaşmasından sonra en fazla 5 iş günü içinde kontrol süresi sona erdirilir. Kontrol neticesinde verilen karar size sms, e-posta veya telefon iletişim araçları ile bildirilir.
İade ve değişim işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin tarafımıza yeniden satılabilir bir şekilde ulaşması gerektiği unutulmamalıdır. Kullanılmış, yıpranmış, orijinal ambalajı zarar görmüş ürünlerin iade/değişim işlemleri yapılmamaktadır.
İade/değişim işlemleri sırasında ürününüzü kargoya teslim ettiğinizde kargo firması tarafından sizlere takip numarası verilecektir. Lütfen kargo takip numaranızı kaybetmeyiniz.